MegaSpaw Targowiska ... Spawanie Metali Kolorowych Oraz Konstrukcje Metalowe

Pomoc

Witaj!

Ta społeczność jest dla profesjonalistów i entuzjastów naszych produktów i usług.
Dziel się i dyskutuj o najlepszych treściach i nowych pomysłach marketingowych, buduj swój profil zawodowy i stań się lepszym marketerem.

Ta społeczność jest przeznaczona dla profesjonalistów i entuzjastów naszych produktów i usług. Dziel się i dyskutuj o najlepszych treściach i nowych pomysłach marketingowych, buduj swój profil zawodowy i stań się lepszym sprzedawcą.

Ta społeczność jest przeznaczona dla profesjonalnych i entuzjastycznych użytkowników, partnerów i programistów. Możesz zadawać pytania dotyczące:

 • jak zainstalować Odoo na konkretnej infrastrukturze,
 • jak skonfigurować lub dostosować Odoo do konkretnych potrzeb biznesowych,
 • jaki jest najlepszy sposób korzystania z Odoo dla określonej potrzeby biznesowej,
 • jak tworzyć moduły dla własnych potrzeb,
 • szczegółowe pytania dotyczące ofert usług Odoo itp.

Zanim zadasz — upewnij się, że szukasz podobnego pytania. Możesz wyszukiwać pytania według ich tytułu lub tagów. Można również odpowiedzieć na własne pytanie.

Unikaj zadawania pytań, które są zbyt subiektywne i kłótliwe lub nie są istotne dla tej społeczności.

Powinieneś zadawać tylko praktyczne pytania, na które można odpowiedzieć, w oparciu o rzeczywiste problemy, z którymi się borykasz. Rozmowne, otwarte pytania zmniejszają użyteczność tej strony i wypychają inne pytania z pierwszej strony.

Aby zapobiec oflagowaniu i ewentualnemu usunięciu Twojego pytania, unikaj zadawania subiektywnych pytań, gdzie…

 • każda odpowiedź jest równie ważna: "Jaki jest twój ulubiony ______?"
 • twoja odpowiedź jest dostarczana wraz z pytaniem i oczekujesz więcej odpowiedzi: "Używam ______ dla ______, z czego korzystasz?"
 • nie ma rzeczywistego problemu do rozwiązania: "Ciekawy jestem, czy inni czują się tak, jak ja."
 • zadano nam otwarte, hipotetyczne pytanie: "Co się stanie, jeśli zdarzy się _____?"
 • jest to tyrada pod postacią pytania: "______ jest do kitu, mam rację?"

Jeśli pasujesz do jednego z tych przykładów lub jeśli motywacją do zadania pytania jest „Chciałbym wziąć udział w dyskusji na temat ______”, to nie powinieneś pytać tutaj, ale na naszych listach mailingowych. Jeśli jednak Twoją motywacją jest „Chciałbym, aby inni wyjaśnili mi ______”, prawdopodobnie wszystko jest w porządku.

(Powyższa sekcja została zaadoptowana z Stackoverflow FAQ.)

Co więcej:

 • Odpowiedzi nie powinny zawierać kolejnych pytań ani rozszerzać istniejącego. Zamiast tego wyedytuj pytanie albo dodaj komentarz z pytaniem.
 • Odpowiedzi nie powinny komentować innych odpowiedzi. Zamiast tego dodaj komentarz do pozostałych odpowiedzi.
 • Odpowiedzi nie powinny wskazywać tylko na inne pytania. Zamiast tego dodaj komentarz do pytania "Możliwy duplikat ...". Można jednak dołączyć linki do innych pytań lub odpowiedzi, dostarczając odpowiednich dodatkowych informacji.
 • Odpowiedzi nie powinny jedynie zawierać linku do rozwiązania. Zamiast tego podaj tekst opisu rozwiązania w swojej odpowiedzi, nawet jeśli jest to tylko kopiowanie / wklejanie. Linki są mile widziane, ale powinny być komplementarne w stosunku do odpowiedzi, źródeł odsyłających lub dodatkowej lektury.

Odpowiedzi nie powinny dodawać ani rozszerzać pytań. Zamiast tego zmodyfikuj pytanie lub dodaj komentarz.

Odpowiedzi nie powinny komentować innych odpowiedzi. Zamiast tego dodaj komentarz do pozostałych odpowiedzi.

Odpowiedzi nie powinny wskazywać tylko na inne pytania.Zamiast tego dodaj komentarz wskazujący "Możliwy duplikat...". Można jednak zamieścić linki do innych pytań lub odpowiedzi z odpowiednimi dodatkowymi informacjami.

Odpowiedzi nie powinny jedynie zawierać linku do rozwiązania. Zamiast tego podaj tekst opisu rozwiązania w swojej odpowiedzi, nawet jeśli jest to tylko kopiowanie / wklejanie. Linki są mile widziane, ale powinny być komplementarne w stosunku do odpowiedzi, źródeł odsyłających lub dodatkowej lektury.

Odpowiedzi nie powinny rozpoczynać debaty Ta społeczność Q&A nie jest grupą dyskusyjną. Unikaj debaty w swoich odpowiedziach, ponieważ mają one tendencję do osłabiania istoty pytań i odpowiedzi. W przypadku krótkich dyskusji skorzystaj z funkcji komentowania.

Gdy pytanie lub odpowiedź zostanie przegłosowana, użytkownik, który je zamieścił, zdobędzie punkty, zwane "punktami karmy". Punkty te służą jako przybliżona miara zaufania społeczności do niego. Na podstawie tych punktów użytkownikom stopniowo przydzielane są różne zadania moderacyjne.

Na przykład, jeśli zadasz interesujące pytanie lub udzielisz pomocnej odpowiedzi, Twój wkład zostanie przegłosowany. Z drugiej strony, jeśli odpowiedź jest myląca – zostanie odrzucona. Każdy głos za daje 10 punktów, każdy głos przeciw odejmuje 10 punktów. Istnieje limit 200 punktów, które można zgromadzić za pytanie lub odpowiedź dziennie. Podana na końcu tabela wyjaśnia wymagania dotyczące punktów reputacji dla każdego typu zadania moderacyjnego.

Celem tej strony jest stworzenie odpowiedniej bazy wiedzy, która odpowiadałaby na pytania związane z Odoo.

Dlatego też doświadczeni użytkownicy tej witryny mogą edytować pytania i odpowiedzi jak strony wiki, aby poprawić ogólną jakość zawartości bazy wiedzy. Takie przywileje są przyznawane na podstawie poziomu karmy użytkownika: będziesz mógł zrobić to samo, gdy twoja karma będzie wystarczająco wysoka.

Jeśli to podejście nie jest dla Ciebie, szanuj społeczność.

Tutaj tabela z przywilejami i poziomem karmy